• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)

Торги відмінено

448 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 480.00 UAH
Номер: a7f7ac74819240ffa653d6a993c2de4b
Внутрішній номер закупівлі: 10382162
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-17-000674-a   
Замовник: КНП "ЦПМСД №4" КМР
Контактна особа: Щербатюк Андрій Миколайович 067-628-56-22 lyubov_d@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 448 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 480.00 UAH
Період уточнення: 17.06.2021 10:30 - 23.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2021 10:30 - 03.07.2021 08:00
Аукціон: з 05.07.2021 15:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)
Код ДК 021:2015: 45231111-6 Піднімання та заміна трубопроводів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 21 На карті

Інформація про скасування

Номер: d67bdaff374f4f208eecffa61c898470
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Період оскарження: 18.06.2021 13:42 - 29.06.2021 00:00
Дата опублікування: 18.06.2021 13:42
Дата виконання: 29.06.2021 00:04
Статус:
Виконано