-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)
Оголошено тендер
448 000.00
UAH
Номер:
9b8f55fa230d4d3cb9c8a328c55ee110
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-16-000049-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "ЦПМСД №4" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
37862114
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВОРІЗЬКИЙ РАЙОН/М.КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого, буд.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "ЦПМСД №4" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
37862114
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВОРІЗЬКИЙ РАЙОН/М.КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого, буд.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
448 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.06.2021 08:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума448 000.00 UAH