• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Снігоприбиральні машини

Закупівля здійснюється по КЕКВ 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар

Завершена

1 868 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 340.50 UAH
Номер: b91ee0b3f7d7453dbf35ff811b8b6d2f
Внутрішній номер закупівлі: 10376754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-16-015025-b   
Замовник: Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Дроздова Ольга Юріївна dnepr-osvitakkt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 868 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 340.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 50 000.00 UAH
Період уточнення: 16.06.2021 17:39 - 02.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2021 17:39 - 12.07.2021 09:00
Аукціон: 13.07.2021 13:07 - 13.07.2021 13:34
Період кваліфікації: 13.07.2021 13:34 - 19.07.2021 18:36
Період завантаження договору: 19.07.2021 18:36 - 08.08.2021 18:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Снігоприбиральні машини
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 78 штуки
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання 02105, Україна, м. Київ, м. Київ, пр-т Миру, 6-А (заклади освіти) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Барановський Сергій Володимирович

Оскарження: 16.07.2021 16:09 - 27.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 663 974.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 663 974.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.07.2021 16:09
Відповіді на вимоги 11
Документи 43
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРІОРІТІ ЯВОР"

Оскарження: 19.07.2021 18:36 - 30.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 844 856.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 844 856.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.07.2021 18:36
Відповіді на вимоги 11
Документи 64
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛІДЕР-КОМФОРТ"
Початкова пропозиція 1 846 021.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 846 021.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: f3cd240e47c34853a6d6b0d9602decb4
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-16-015025-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРІОРІТІ ЯВОР"
Номер договору: 201
Сума договору: 1 844 856.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 537 380.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 02.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 201.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s