-
Відкриті торги
-
КЕП
Снігоприбиральні машини
1 844 856.00
UAH з ПДВ
Номер:
f3cd240e47c34853a6d6b0d9602decb4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-16-015025-b-b1
Замовник:
Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37397216
-
Контактна особа:
Дроздова Ольга Юріївна dnepr-osvitakkt@ukr.net
-
Адреса:
02105, Україна, Київська область, Київ, пр-т Миру, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРІОРІТІ ЯВОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43339763
-
Контактна особа:
Денис +380982014124 tender@priority-yavor.com
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ПЕРШОГО ТРАВНЯ, будинок 1 Б
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
201
Дата підписання:
02.08.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 844 856.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 307 476.00 UAH)
Оплачено:
1 844 856.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 307 476.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Снігоприбиральні машини
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
78 штуки
Період постачання
до 30.09.2021