• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

вугілля кам'яне

Завершена

3 800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.50 UAH
Номер: 5b711efde4074d0499ea06ad5e837c47
Внутрішній номер закупівлі: 1034526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-06-30-001722-b   
Замовник: КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти"
Контактна особа: Царук Олена Вікторівна +380485331750 komunosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 0.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 114 000.00 UAH
Період уточнення: 30.06.2017 16:47 - 07.07.2017 16:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2017 16:47 - 17.07.2017 16:00
Аукціон: 18.07.2017 15:34 - 18.07.2017 15:55
Період кваліфікації: 18.07.2017 15:55 - 19.07.2017 15:09
Період завантаження договору: 18.07.2017 15:55 - 07.08.2017 15:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне марка ДГ (13-50)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 40 тонни
Період постачання 01.07.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 67400, Україна, Одеська область, м.Роздільна, вул.Муніципальна,17 На карті
Вугілля кам'яне марка ДГ (25-200)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 40 тонни
Період постачання 01.07.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 67400, Україна, Одеська область, м.Роздільна, вул.Муніципальна,17 На карті
вугілля кам'яне марка ДГ (13-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 750 тонни
Період постачання 01.07.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 67400, Україна, Одеська область, м.Роздільна, вул.Муніципальна,17 На карті
вугілля кам'яне марка АКО (25-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 30 тонни
Період постачання 01.07.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 67400, Україна, Одеська область, м.Роздільна, вул.Муніципальна,17 На карті
вугілля кам'яне марка АОМ (13-50)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 10 тонни
Період постачання 01.07.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 67400, Україна, Одеська область, м.Роздільна, вул.Муніципальна,17 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"

Оскарження: 18.07.2017 15:55 - 30.07.2017 00:00
Початкова пропозиція 3 784 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 784 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.07.2017 15:09
Документи 54
Скарги 0
ТОВ "OC-НОВА 2007"
Початкова пропозиція 3 800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 25
Скарги 0

Контракти

Номер: 8931da62273d4826aa7f76b4350af087
Ідентифікатор договору: UA-2017-06-30-001722-b-a1
Постачальник: ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
Номер договору: 128
Сума договору: 3 784 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.08.2017 17:07 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 03.08.2017 17:07
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s