-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам'яне
3 784 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
8931da62273d4826aa7f76b4350af087
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-30-001722-b-a1
Постачальник:
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
128
Дата підписання:
03.08.2017 17:07
Період дії договору:
03.08.2017 17:07 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
3 784 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 784 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне марка ДГ (13-50)
Кількість
40 тонни
Період постачання
01.07.2017 - 31.12.2017
Вугілля кам'яне марка ДГ (25-200)
Кількість
40 тонни
Період постачання
01.07.2017 - 31.12.2017
вугілля кам'яне марка ДГ (13-100)
Кількість
750 тонни
Період постачання
01.07.2017 - 31.12.2017
вугілля кам'яне марка АКО (25-100)
Кількість
30 тонни
Період постачання
01.07.2017 - 31.12.2017
вугілля кам'яне марка АОМ (13-50)
Кількість
10 тонни
Період постачання
01.07.2017 - 31.12.2017