-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ШГВ21П-051 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Тендер Prozorro UA-2021-06-15-006930-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
230 993.85
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.9% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1.9% або 4 500.00 UAH
Номер:
4ddb217c5cf84b268cf95ccb85967b70
Внутрішній номер закупівлі:
10344097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-15-006930-b
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Додаткова контактна особа:
Бабич Максим Аркадійович +380574992486 maksym.babich@shgpu.com.ua
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 dsn@shgpu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
230 993.85 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
15.06.2021 12:53 - 06.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2021 12:53 - 16.07.2021 17:00
Період прекваліфікації:
16.07.2021 17:00 - 09.08.2021 00:00
Аукціон:
09.08.2021 13:47 - 09.08.2021 14:14
Період кваліфікації:
09.08.2021 14:14 - 12.08.2021 14:30
Період завантаження договору:
12.08.2021 14:30 - 01.09.2021 14:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90731400-4 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря (Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2022
Місце постачання
64250, Україна, Харківська область, Луганська, Дніпропетровська, Донецька обл., Харківська, Полтавська обл.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОПРОМ""
Оскарження: 12.08.2021 14:30 - 23.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31438314
-
Контактна особа:
Марина Оськіна +380677279369,+380577175933 ecoprom2001@ukr.net
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 72 А, квартира 80
Оскарження: 12.08.2021 14:30 - 23.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
179 850.00 UAH з ПДВ /
179 850.00 UAH з ПДВ
179 850.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
ТОВ ПРОФЕКОЛОГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39297106
-
Контактна особа:
Трокай Артем Васильович +380662815744 profekolog@ukr.net
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Пушкіна, 42, оф. 211
Початкова пропозиція
190 000.00 UAH з ПДВ /
190 000.00 UAH з ПДВ
190 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.08.2021 15:31
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНОЛІТ-ЕКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32639930
-
Контактна особа:
Мокрицький Андрій Анатолійович 0503377833 TENDER@MONOLIT-EKO.COM.UA http://monolit-eko.com.ua
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, 79034, Львівська обл., місто Львів, вулиця Тернопільська, будинок 9
Початкова пропозиція
194 997.00 UAH з ПДВ /
194 997.00 UAH з ПДВ
194 997.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.08.2021 15:31
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
012b318ca1cd44ea906cb250936d5d4f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-15-006930-b-a1
Постачальник:
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОПРОМ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
31438314
-
Контактна особа:
Марина Оськіна +380677279369,+380577175933 ecoprom2001@ukr.net
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 72 А, квартира 80
Номер договору:
СЗЗ/2021
Сума договору:
179 849.94 UAH з ПДВ
Сума договору:
149 874.95 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 30.04.2022 00:00
Дата підписання:
25.08.2021 16:13
Статус:
Виконаний