• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Оголошено тендер

230 993.85 UAH
Номер: 7f621a5bddb74a2c8cb3c4380445b478
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-08-007091-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 230 993.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 08.06.2021 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума230 993.85 UAH