-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2021-06-14-007643-b
Торги не відбулися
2 585 329.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 926.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 926.65 UAH
Номер:
f005a8c5eac547e6a224fa0f5a4d5519
Внутрішній номер закупівлі:
10324440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-14-007643-b
Замовник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Кайзер +380312615516 vladislav.kaiser77@ukr.net https://carpathia.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 585 329.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 926.65 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 900.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2021 13:58 - 20.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2021 13:58 - 30.06.2021 00:00
Аукціон:
з 30.06.2021 12:49
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник має право надавати Підряднику попередню оплату для виконання робіт по об’єкту у розмірі, який не може перевищувати 30 відсотків вартості річного обсягу робіт, строком не більше трьох місяців, відповідно до постанови КМУ від 04.12.2019 р. №1070, з урахуванням обмежень визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. №641 (зі змінами), шляхом спрямування бюджетних коштів Підряднику на небюджетний рахунок, відкритий на його ім’я в органах Державної казначейської служби у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів Підрядником виключно на цілі, визначені умовами договору, з наданням підтвердних документів органам Державної казначейської служби для здійснення платежів.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються Замовником відповідно до взятих бюджетних зобов’язань в межах бюджетних асигнувань (ст.49 Бюджетного Кодексу України), виключно в межах відповідних фактичних надходжень (ст.48 Бюджетного Кодексу України) на підставі форми № КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт», форми № КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», Договірної ціни та рахунку на оплату робіт проміжними платежами в міру виконання робіт.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ХУСТСЬКІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42138211
-
Контактна особа:
Росоха Юрій Миколайович +380977369327 ltdhes@i.ua
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, Хуст, вул.І Франка 8
Початкова пропозиція
2 399 721.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 399 721.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0