• Відкриті торги
  • КЕП

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)

Оголошено тендер

2 585 329.00 UAH
Номер: 5e8d4a3b0d1849fab3cbf32e5f9bf288
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-09-009789-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 2 585 329.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 09.06.2021 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 585 329.00 UAH