-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Взуття спортивне дитяче
Тендер Prozorro UA-2017-06-26-002420-b
Взуття спортивне дитяче
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
1b2edd56a2074835bd84e3a250dfecf4
Внутрішній номер закупівлі:
1027628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-26-002420-b
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 030993258882 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2017 20:06 - 04.07.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2017 20:06 - 14.07.2017 00:00
Аукціон:
14.07.2017 11:16 - 14.07.2017 11:43
Період кваліфікації:
14.07.2017 11:43 - 18.07.2017 19:05
Період завантаження договору:
14.07.2017 21:15 - 03.08.2017 21:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Взуття спортивне дитяче
Кількість
600 пара
Період постачання
25.07.2017 - 15.08.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГАРАЩЕНКО СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА"
Оскарження: 14.07.2017 11:43 - 25.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073316066
-
Контактна особа:
Сергій Сіндяшкін 0505588881 s.sindyashkin@kidik.com.ua
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ДЗЕРЖИНСЬКОГО, будинок 71, квартира 29
Оскарження: 14.07.2017 11:43 - 25.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
542 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.07.2017 21:15
Документи
12
Скарги
0
ФОП Пуговкін Денис Миколайович
Оскарження: 14.07.2017 21:15 - 29.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2976114413
-
Контактна особа:
Пуговкін Денис Миколайович +380672354200 denispugovkin1982@gmail.com
-
Адреса:
02081, Україна, Київська область, Київ, вул. Урлівська, 24, кв.22
Оскарження: 14.07.2017 21:15 - 29.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
579 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
565 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.07.2017 19:05
Документи
30
Скарги
0
ФОП Москаленко Марина Ігорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3306614402
-
Контактна особа:
Яковлев Євгеній Юрійович +380934601421 ukrbabolat@gmail.com
-
Адреса:
04212, Україна, м. Київ, Київ, вул. Тимошенка, буд. 13-А кв. 474
Початкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
590 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c8b488debe14224a40326a83689b835
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-26-002420-b-a1
Постачальник:
ФОП Пуговкін Денис Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2976114413
-
Контактна особа:
Пуговкін Денис Миколайович +380672354200 denispugovkin1982@gmail.com
-
Адреса:
02081, Україна, Київська область, Київ, вул. Урлівська, 24, кв.22
Номер договору:
01/08/2017
Сума договору:
565 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
01.08.2017 17:00
Статус:
Підписаний