-
Відкриті торги
-
КЕП
Взуття спортивне дитяче
Договір №01/08/2017 від 01.08.2017 року на суму 565000,00 грн.Без ПДВ.
565 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3c8b488debe14224a40326a83689b835
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-26-002420-b-a1
Постачальник:
ФОП Пуговкін Денис Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2976114413
-
Контактна особа:
Пуговкін Денис Миколайович +380672354200 denispugovkin1982@gmail.com
-
Адреса:
02081, Україна, Київська область, Київ, вул. Урлівська, 24, кв.22
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Опис:
Договір №01/08/2017 від 01.08.2017 року на суму 565000,00 грн.Без ПДВ.
Номер договору:
01/08/2017
Дата підписання:
01.08.2017 17:00
Період дії договору:
01.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
565 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 565 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Взуття спортивне дитяче
Кількість
600 пара
Період постачання
25.07.2017 - 15.08.2017