-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кефір, йогурт, сметана
Тендер Prozorro UA-2021-06-08-010126-b
Більш детальна інформація в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
50 377.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 503.78 UAH
мін. крок: 1% або 503.78 UAH
Номер:
e0a5d758ec584f7aa4bfdfa94fffd719
Внутрішній номер закупівлі:
10244697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-08-010126-b
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віктор Шітив +380443096681 v_ratushnyak@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 377.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
503.78 UAH
Період уточнення:
08.06.2021 16:13 - 14.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2021 16:13 - 24.06.2021 18:00
Аукціон:
25.06.2021 14:22 - 25.06.2021 14:43
Період кваліфікації:
25.06.2021 14:43 - 30.06.2021 16:18
Період завантаження договору:
30.06.2021 16:18 - 20.07.2021 16:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 30 (тридцятий) банківський день з дати реєстрації податкової накладної, оформленої у відповідності до вимог чинного законодавства України та у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для платників ПДВ). Оплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 30 (тридцятий) банківський день після дати поставки партії ТОВАРУ, у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для неплатників ПДВ).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кефір
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Йогурт
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сметана
Кількість
1550 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВІДАЛЬ"
Оскарження: 30.06.2021 16:18 - 11.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668821
-
Контактна особа:
Александр Гребинь +380988729886 infoavidal1@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК РУСЛАНА ЛУЖЕВСЬКОГО, будинок 14, корпус 1, офіс 3-Б
Оскарження: 30.06.2021 16:18 - 11.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
50 352.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 352.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2021 16:18
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
ФОП Красовська Людмила Євгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2118903941
-
Контактна особа:
Красовська Людмила Євгенівна +380672599238 krasovskanata977@gmail.com
-
Адреса:
32442, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький район село Чаньків, ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 4
Початкова пропозиція
50 377.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 377.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
07ff44aa34804f168a39803220dff1a2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-08-010126-b-c1
Постачальник:
ТОВ "АВІДАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668821
-
Контактна особа:
Александр Гребинь +380988729886 infoavidal1@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК РУСЛАНА ЛУЖЕВСЬКОГО, будинок 14, корпус 1, офіс 3-Б
Номер договору:
ПЗ/НХ-21517/НЮ
Сума договору:
60 423.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
50 352.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.07.2021 13:00
Статус:
Виконаний