-
Відкриті торги
-
КЕП
Кефір, йогурт, сметана
60 423.00
UAH з ПДВ
Номер:
07ff44aa34804f168a39803220dff1a2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-08-010126-b-c1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Контактна особа:
Віктор Шітив +380443096681 v_ratushnyak@sw.uz.gov.ua
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "АВІДАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668821
-
Контактна особа:
Александр Гребинь +380988729886 infoavidal1@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК РУСЛАНА ЛУЖЕВСЬКОГО, будинок 14, корпус 1, офіс 3-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
ПЗ/НХ-21517/НЮ
Дата підписання:
20.07.2021 13:00
Період дії договору:
20.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
60 423.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 070.50 UAH)
Оплачено:
60 423.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 070.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кефір
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Йогурт
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сметана
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1550 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації