-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2021-06-04-004434-b
Торги не відбулися
552 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 520.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 520.00 UAH
Номер:
f081e30d2a154babbb643fc804df4e15
Внутрішній номер закупівлі:
10193866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-04-004434-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996800
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вісьтак Ярослав Володимирович +380322385643 oblven-dysp@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
552 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 520.00 UAH
Період уточнення:
04.06.2021 11:51 - 10.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2021 11:51 - 20.06.2021 00:00
Аукціон:
22.06.2021 13:11 - 22.06.2021 13:32
Період кваліфікації:
з 22.06.2021 13:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний біохімічний аналізатор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
f0326f1b7a684426b5fcb3a76d3c7a14
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відповідно до п.2 ч.5 ст.32 ЗУ "Про публічні закупівлі":скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів.
Витрати на капітальні видатки, а саме придбання основних засобів скоротилися; дані кошти з виробничої необхідності замовника переводяться у фонд заробітної плати.
Період оскарження:
25.06.2021 10:14 - 06.07.2021 00:00
Дата опублікування:
25.06.2021 10:14
Дата виконання:
06.07.2021 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ФЕДОРИШИН ПАВЛО РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3587108794
-
Контактна особа:
Павло Федоришин +380956603009 fedorisinpavlo@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ БРЮЛЛОВА, будинок 6, квартира 2
Початкова пропозиція
544 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
544 300.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ЛАБСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139172
-
Контактна особа:
Манасович Михайло Іванович 380673138280, 380673138280 tender@labsvit.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, Київська область, Київ, вул. Миколи Василенка, будинок 7-А
Початкова пропозиція
547 499.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
547 499.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0