-
Відкриті торги
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор
Оголошено тендер
552 000.00
UAH
Номер:
5c62fa7309c945f5bc231367d1fb0cf4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-04-003611-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996800
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996800
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
552 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний біохімічний аналізатор
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
04.06.2021 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума552 000.00 UAH