-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл)
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-002393-a
Завершена
1 575 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 875.00 UAH
Номер:
eccd4a7c5d7848e1b297290aa36f0d9d
Внутрішній номер закупівлі:
10158534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-002393-a
Замовник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Л. Татаренка, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колодко Валентина Миколаївна +380664376550 KolodkoValentina3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 575 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 875.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 15:45 - 08.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2021 15:45 - 18.06.2021 00:00
Аукціон:
18.06.2021 15:53 - 18.06.2021 16:26
Період кваліфікації:
18.06.2021 16:26 - 25.06.2021 10:28
Період завантаження договору:
25.06.2021 10:28 - 15.07.2021 10:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Споживачем за фактично спожиту електричну енергію на підставі Акту приймання-передачі електричної енергії протягом 20 (двадцяти) робочих днів з моменту отримання його Споживачем
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл)
Кількість
450000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
42600, Україна, Сумська область, 42600, Україна, Сумська область, територія населених пунктів Тростянецької міської територіальної громади, м. Тростянець Вуличне освітлення вул.8 Березня; Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка; Вуличне освітлення вул. Раїси Кириченко; Вуличне освітлення вул. Б.Хмельницького; Вуличне освітлення вул. Вишнева; Вуличне освітлення вул. Гаївська; Вуличне освітлення вул. Благовіщенська; Вуличне освітлення вул. Благовіщенська; Вуличне освітлення вул. Єсєніна; Вуличне освітлення вул. Жовтнева; Вуличне освітлення вул. Зарічна; Вуличне освітлення вул. Кеніга; Вуличне освітлення вул. Кеніга; Вуличне освітлення вул. Луніна; Вуличне освітлення вул. Локомотивна; Вуличне освітлення вул. Машинобудівна; Вуличне освітлення вул. Миру; Вуличне освітлення вул. Миру; Вуличне освітлення вул. Набережна; Вуличне освітлення вул. Нескучанська; Вуличне освітлення вул. Пам’яті; Вуличне освітлення вул. К.Скрябіна; Вуличне освітлення вул. Підлісна; Вуличне освітлення вул. Руднєва; Вуличне освітлення вул. Супруна; Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка; Вуличне освітлення вул. Гурського; Вуличне освітлення вул. Вознесенська; Вуличне освітлення вул. Ювілейна; Вуличне освітлення вул. Братська; Вуличне освітлення вул. В.Великого; Вуличне освітлення вул. Комунальна; Вуличне освітлення вул. Пролетарська; Вуличне освітлення вул. Лермонтова, вул. Зарічна, вул. Маяковського, вул. Чайковського, вул. Абрикосова, вул. Чкалова, вул. Грушевського, вул. Козацька, вул. Маршала Рибалка, вул. Короленка, вул. Островського, вул .Боєва, вул. Арсенія Мельника, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Дачна, вул. Олімпійська, вул. Озерянка, вул. Механізаторів, вул. Макаренка, провул. Калиновий, вул. Калинова, вул. Космонавтів, вул. Ярослава Мудрого, вул. Радіщева, провул. Пантелеймона Куліша, вул. Ірини Ярмош, вул. Гоголя, вул. Глінки, вул. Радомлянська, вул. Руднєва, вул. Мічуріна, провул. Радомлянський, вул. Славгородська, вул. Локомотивна, вул. Новоселівка, вул. Нахімова, вул. Олексія Братушка, провул. Лозовий, вул. Разіна, вул. Садова, вул. Весела, вул. Підлісна, вул. Лугова, вул. Зелена, вул. Смородинська, провул. Зелений, вул. Ягідна. Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Благовіщенська-Набережна-О.Братушки Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Вознесенська-Грушевського-Л.Татаренка; с. Мартинівка Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Миру, вул. Охтирська, вул. Лосівська; с. Буймер Вуличне освітлення вул. Бондарівська, вул. 40 років Перемоги, вул. Вишнева, вул. Мічуріна, вул. Лісна, вул. Зелена, вул. Миру; с. Станова Вуличне освітлення вул. Промислова, вул. Соборна, вул. Щастя, вул. Польова, вул. Слави, вул. Шевченка, вул. Центральна, вул. Сонячна, вул. 9-го Травня, вул. Садова, вул. Молодіжна, вул. Миру, вул. Лебединська, вул. Зелена; с. Білка Вуличне освітлення вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. Соборна, вул. Шкільна, вул. Ткаченко, вул. Першотравнева, вул. Сумська, вул. Соборна, вул. Лугова, вул. Озерна, вул. Зарічна, вул. 8-го Березня, вул. Озерна, вул. Лугова, вул. Заводська, вул. Жовтнева, вул. Підгірна, вул. Садова; с. Олексине Вуличне освітлення вул. В. Куца, вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. В.Куца; с. Вишневе Вуличне освітлення вул. Молодіжн; с. Микитівка Вуличне освітлення вул. Перемоги, вул. Залізнична, вул. Лісна, вул. Зелена Роща; с.Криничне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Чапаєва, вул. Польова, вул. Братська, вул. Півненко, вул. Соснова, вул. Механізаторів; с. Печини Вуличне освітлення, вул. Шкільна, вул. Центральна, вул. Зарічна, вул. Масловка, вул. Вишнева; с. Семереньки Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Сумська, вул. Вишнева, вул. Зелена, вул. Садова с. Поляне; Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Миру, вул. Будівельна, вул. Весняна, вул. Абрикосова, вул. Миру, вул. Лугова, вул. Зарічна, вул. Славгородська, вул. Весняна с. Дернове; Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Зелена, вул. Лісна с. Крамчанка; Вуличне освітлення вул.Першотравнева, вул. Зелена, вул. Сібірка; Вуличне освітлення, вул. Гагаріна, вул. Мирна с. Солдатське; Вуличне освітлення вул. Польова, вул. Лугова, вул. Ватутіна вул. Моті Гендіної; Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Нижня; Вуличне освітлення вул. Сумська, вул. Зелена, вул. Перемоги №1-11; Вуличне освітлення вул. Нова; Вуличне освітлення вул. Харківська, вул. Перемоги № 19-28 с. Ницаха; Вуличне освітлення вул. Миру, вул. Шкільна, вул. Партизанська, вул. Гвардійська, вул. Польова, вул. Садова с. Новоукраїнка; Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Шевченко с. Люджа; Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Гагаріна, вул. Завгородня, вул. Пушкіна, вул. Горького, вул. Лісна, пров. Горького, вул. Ватутіна, вул. Пушкіна, вул. Садова, вул. Чкалова с. Кам’янка; Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Садова, вул. Гагаріна; Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Вокзальна; Вуличне освітлення вул. Гагаріна; Вуличне освітлення вул. Центральна; Вуличне освітлення вул. Молодіжна, вул. Садова; с. Кам’янецьке Вуличне освітлення вул. Ватутіна, вул. Привокзальна; Вуличне освітлення вул. Шкільна, вул. Ватутіна, вул. Зарічна; Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Партизанська
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Тернопільелектропостач"
Оскарження: 25.06.2021 10:28 - 06.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503, 380352239503 a.dmytruk@tepo.com.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки 2, в
Оскарження: 25.06.2021 10:28 - 06.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 425 924.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 418 049.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2021 10:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
71
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "ПОДІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42848238
-
Контактна особа:
Маслій Володимир Іванович +380688759799 tovepkpodillia@gmail.com http://epkpodillia.com.ua/
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вул. Соборна, буд. 72, кім. 109
Початкова пропозиція
1 501 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 425 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Початкова пропозиція
1 539 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 539 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Наталия 380442774777 SH.NATALIIYA@GMAIL.COM http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
1 570 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 570 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
110
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c7a307de5a74de891a0415468fb5006
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-02-002393-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503, 380352239503 a.dmytruk@tepo.com.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки 2, в
Номер договору:
100180022
Сума договору:
1 418 047.43 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 181 706.19 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
15.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний