-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл)
Оголошено тендер
1 575 000.00
UAH
Номер:
ce1886f86ce740528be21cfc25c36c25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-02-002113-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Л. Татаренка, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Л. Татаренка, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 575 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.06.2021 15:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл)
Кількість
450000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 575 000.00 UAH