-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Фарби (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби), Лот 1 - Фарби (Для фарбування автомобілів) (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби), Лот 2 - Фарба фасадна, водно-дисперсійний пігментний концентрат, емаль ПФ-115, грунтівка, фарба для розмітки, емаль антикорозійна з молотковим ефектом (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-006587-b
Торги не відбулися
566 755.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 037.86 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 037.86 UAH
Номер:
01a5b7deba7d4191b3e2df056ce9258c
Внутрішній номер закупівлі:
10152999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-006587-b
Замовник:
КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03334894
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, проспект Науки, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сущенко Сергій Анатолійович +380445255096 golosshey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
566 755.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2021 13:52 - 08.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2021 13:52 - 18.06.2021 13:56
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴462 969.00 Лот 1 - Фарби (Для фарбування автомобілів) (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
- Лот №2 ₴103 786.00 Лот 2 - Фарба фасадна, водно-дисперсійний пігментний концентрат, емаль ПФ-115, грунтівка, фарба для розмітки, емаль антикорозійна з молотковим ефектом (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)