-
Відкриті торги
-
КЕП
Фарби (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби), Лот 1 - Фарби (Для фарбування автомобілів) (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби), Лот 2 - Фарба фасадна, водно-дисперсійний пігментний концентрат, емаль ПФ-115, грунтівка, фарба для розмітки, емаль антикорозійна з молотковим ефектом (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Оголошено тендер
566 755.00
UAH
Номер:
52e08d0e30db40d18226c39f49b55642
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-02-000875-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03334894
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, проспект Науки, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03334894
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, проспект Науки, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
566 755.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фарби (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби), Лот 1 - Фарби (Для фарбування автомобілів) (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби), Лот 2 - Фарба фасадна, водно-дисперсійний пігментний концентрат, емаль ПФ-115, грунтівка, фарба для розмітки, емаль антикорозійна з молотковим ефектом (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.06.2021 11:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фарби (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби), Лот 1 - Фарби (Для фарбування автомобілів) (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби), Лот 2 - Фарба фасадна, водно-дисперсійний пігментний концентрат, емаль ПФ-115, грунтівка, фарба для розмітки, емаль антикорозійна з молотковим ефектом (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Кількість
25 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума566 755.00 UAH