-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-005016-b
Завершена
459 393.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 262.80 UAH
мін. крок: 0.1% або 262.80 UAH
Номер:
5c9c87b80dd64f9588bb0454039b6bb9
Внутрішній номер закупівлі:
10150144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-005016-b
Замовник:
Управління охорони здоров'я СОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013142
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, вул. Першотравнева,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мірошниченко Світлана Вікторівна +380661526192 tendersekretar@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 393.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2021 12:25 - 08.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2021 12:25 - 18.06.2021 12:29
Аукціон:
22.06.2021 11:02 - 22.06.2021 14:04
Період кваліфікації:
22.06.2021 14:04 - 29.06.2021 13:24
Період завантаження договору:
29.06.2021 12:13 - 19.07.2021 12:13
Тендерна документація
- Лот №1 ₴100 581.00 Afenil gel/Афеніл гель або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей, хворих на фенілкетонурію
- Лот №2 ₴47 740.00 Comida-PKU B Formula / Коміда-ФКУ В Формула або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей, хворих на фенілкетонурію
- Лот №3 ₴26 280.00 Comida-PKU B / Коміда-ФКУ В або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей, хворих на фенілкетонурію
- Лот №4 ₴96 600.00 Mevalia PKU Motion Yellow Fruits / Мевалья ФКУ Моушн Жовті Фрукти або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей, хворих на фенілкетонурію
- Лот №5 ₴135 792.00 Сomida PKU A + LCP / Коміда ФКУ А+ LCP або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей, хворих на фенілкетонурію
- Лот №6 ₴52 400.00 PKU Anamix Infant | ФКУ Анамікс Інфант або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей, хворих на фенілкетонурію