-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
Оголошено тендер
626 400.00
UAH
Номер:
4097149138594e309fd2ec5c0a6271ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-24-009862-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління охорони здоров'я СОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013142
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, вул. Першотравнева,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління охорони здоров'я СОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013142
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, вул. Першотравнева,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
626 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.03.2021 17:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума626 400.00 UAH