-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Тендер Prozorro UA-2021-05-31-008372-b
Торги не відбулися
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Номер:
cfafda84be104611beb1831ec7992af1
Внутрішній номер закупівлі:
10117525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-31-008372-b
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Державне підприємство УзЕМК c.bars@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 900.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2021 16:03 - 06.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2021 16:03 - 16.06.2021 10:00
Аукціон:
з 17.06.2021 14:29
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання
Кількість
6 місяць
Період постачання
01.07.2021 - 31.12.2021