• Відкриті торги
  • КЕП

50730000-1: Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок

Оголошено тендер

990 000.00 UAH
Номер: e660b934c7364639b45e409a579c5a04
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-31-008372-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
Замовник: Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 50730000-1: Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування: 31.05.2021 15:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності
Сума990 000.00 UAH