-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги у сфері локальних мереж
Тендер Prozorro UA-2021-05-31-006762-b
Торги відмінено
177 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 770.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 770.00 UAH
Номер:
12da3003fc8043a9ae82668d71814dfb
Внутрішній номер закупівлі:
10115204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-31-006762-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №8" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23644906
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грановська Альона Валеріївна 380965462481 alenagranovskaay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
177 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 770.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2021 14:59 - 06.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2021 14:59 - 16.06.2021 12:00
Аукціон:
з 17.06.2021 15:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по підключенню до оптоволоконної мережі провайдера (остання миля) для подальшого надання послуги доступу до мережі Інтернет (63 точок).
- Послуги з монтажу слабкострумової кабельної системи (СКС) для оснащення та адаптації 63 точок, підключення до існуючої локальної обчислювальної мережі Замовника (ЛОМ).
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49100, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 19
На карті
Інформація про скасування
Номер:
7a75cec84b3a42139ed82154712cbc29
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
02.06.2021 11:06 - 13.06.2021 00:00
Дата опублікування:
02.06.2021 11:06
Дата виконання:
13.06.2021 00:02
Статус:
Виконано