-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги у сфері локальних мереж
Оголошено тендер
177 000.00
UAH
Номер:
06585082e8884c3a9b154ac652134057
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-31-007088-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №8" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23644906
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №8" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23644906
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
177 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері локальних мереж
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.05.2021 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНадходження від НСЗУ
Сума177 000.00 UAH