-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Пароніт)
Тендер Prozorro UA-2021-05-28-000445-b
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Пароніт)
Завершена
96 694.57
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 966.95 UAH
мін. крок: 1% або 966.95 UAH
Номер:
bb7be9b6ea1a4a6692dd1965343e6f62
Внутрішній номер закупівлі:
10088488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-28-000445-b
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман Вікторович 380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 694.57 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
966.95 UAH
Період уточнення:
28.05.2021 08:49 - 12.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2021 08:49 - 22.06.2021 00:00
Аукціон:
22.06.2021 12:12 - 22.06.2021 12:33
Період кваліфікації:
22.06.2021 12:33 - 30.06.2021 14:35
Період завантаження договору:
30.06.2021 14:35 - 20.07.2021 14:35
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки за Продукцію здійснюються Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, протягом 30 календарних днів з дати підписання Покупцем Акту приймання-передачі продукції.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароніт ПОН-Б 1мм з параметрами зазначеними у Додатку 3 тендерної документації
Кількість
239.92 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Пароніт ПОН-Б 2мм з параметрами зазначеними у Додатку 3 тендерної документації
Кількість
1030.55 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Пароніт ПОН-Б 5мм з параметрами зазначеними у Додатку 3 тендерної документації
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Пароніт ПОН-Б 3мм з параметрами зазначеними у Додатку 3 тендерної документації
Кількість
698.5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Пароніт ПОН-Б 4мм з параметрами зазначеними у Додатку 3 тендерної документації
Кількість
222 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Пароніт ПЕ 3мм з параметрами зазначеними у Додатку 3 тендерної документації
Кількість
15 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Оскарження: 30.06.2021 14:35 - 11.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Оскарження: 30.06.2021 14:35 - 11.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
84 310.72 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
84 310.72 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2021 14:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ПП "ДНІПРОТЕХНОПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21854864
-
Контактна особа:
Гайдук Юрій Миколайович +380965201122 21854864tp@gmail.com
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАЙКАЛЬСЬКА будинок 12А
Початкова пропозиція
89 091.30 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
89 091.30 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
5baa42577e1e4832b7732504b7380f97
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-28-000445-b-b1
Постачальник:
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Номер договору:
12/53
Сума договору:
101 172.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
84 310.72 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний