• Відкриті торги
  • КЕП

Пароніт

Оголошено тендер

181 190.80 UAH
Номер: 0f5bd6fc67f74d7192f7ba0bac4398c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-07-003993-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 181 190.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пароніт
Примітки: ВгТЕС
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 07.12.2020 13:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума181 190.80 UAH