-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» (код НК 024:2019 – 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова; 40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень) – 2 найменування
Тендер Prozorro UA-2021-05-27-001419-c
Завершена
11 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 58 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 58 500.00 UAH
Номер:
56f081db184849e293cc6ca881176a06
Внутрішній номер закупівлі:
10076852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-27-001419-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012154
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, В'ЇЗД БАЛАКІРЄВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кринична Світлана Володимирівна 380573494215 plan_ionx@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
58 500.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2021 13:16 - 17.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2021 13:16 - 27.06.2021 14:00
Період прекваліфікації:
27.06.2021 14:01 - 07.07.2021 00:00
Аукціон:
07.07.2021 14:12 - 07.07.2021 14:33
Період кваліфікації:
07.07.2021 14:33 - 08.07.2021 13:15
Період завантаження договору:
08.07.2021 13:15 - 28.07.2021 13:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Замовником за фактом поставки у строк до 30 робочих днів, у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань. 4.2. За Договором може бути здійснено попередню оплату (авансування) в порядку та розмірах, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти». Попередня оплата за Договором може бути здійснена за наявності обов’язкового погодження головного розпорядника бюджетних коштів, якщо таке погодження є необхідним згідно з чинним в Україні законодавством. Учасник зобов’язується використати аванс протягом встановленого строку, в порядку та розмірах, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України від від 04 грудня 2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова флюроскопічна та рентгенографічна система на 3 робочих місця
×
-
НК 024:2019:
37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.12.2021
Система цифрового перетворення рентгенівських знімків
×
-
НК 024:2019:
40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕК МЕДІКАЛ ГРУП"
Оскарження: 08.07.2021 13:15 - 19.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38865928
-
Контактна особа:
Курашко Наталя Миколаївна 380509094750, 380509094750 artec2020@ukr.net
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГОГОЛІВСЬКА, будинок 39, офіс 18
Оскарження: 08.07.2021 13:15 - 19.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
11 680 000.00 UAH з ПДВ /
11 680 000.00 UAH з ПДВ
11 680 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛАТАНМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34494612
-
Контактна особа:
Барінов АНДРІЙ 380442336730, 380442336730 ilatanmed@i.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, проспект Академіка Глушкова, будинок 40, корпус 5, офіс 716.
Початкова пропозиція
11 700 000.00 UAH з ПДВ /
11 700 000.00 UAH з ПДВ
11 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
01.07.2021 11:58
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
f4afd29e8ad2468d8eb5a333a4fa35cf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-001419-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕК МЕДІКАЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38865928
-
Контактна особа:
Курашко Наталя Миколаївна 380509094750, 380509094750 artec2020@ukr.net
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГОГОЛІВСЬКА, будинок 39, офіс 18
Номер договору:
35-об
Сума договору:
11 680 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний