-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
«Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» (код НК 024:2019 – 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова; 40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень) – 2 найменування
11 680 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f4afd29e8ad2468d8eb5a333a4fa35cf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-001419-c-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012154
-
Контактна особа:
Кринична Світлана Володимирівна 380573494215 plan_ionx@ukr.net
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, В'ЇЗД БАЛАКІРЄВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕК МЕДІКАЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38865928
-
Контактна особа:
Курашко Наталя Миколаївна 380509094750, 380509094750 artec2020@ukr.net
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГОГОЛІВСЬКА, будинок 39, офіс 18
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору:
35-об
Дата підписання:
23.07.2021 00:00
Період дії договору:
23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
11 680 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
11 680 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова флюроскопічна та рентгенографічна система на 3 робочих місця
×
-
НК 024:2019:
37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.12.2021
Система цифрового перетворення рентгенівських знімків
×
-
НК 024:2019:
40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень
-
Країна виробництва:
BE Королівство Бельгія
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.12.2021