-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Тендер Prozorro UA-2021-05-26-003170-a
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Торги не відбулися
315 943.10
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 159.43 UAH
мін. крок: 1% або 3 159.43 UAH
Номер:
f297ba7f4cdc4e11abc2c679d9738e88
Внутрішній номер закупівлі:
10062937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-26-003170-a
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман Вікторович 380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
315 943.10 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 159.43 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 400.00 UAH
Період уточнення:
26.05.2021 16:14 - 05.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2021 16:14 - 15.06.2021 00:00
Аукціон:
15.06.2021 14:52 - 15.06.2021 15:19
Період кваліфікації:
15.06.2021 15:19 - 06.07.2021 10:40
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки за Продукцію здійснюються Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, протягом 30 календарних днів з дати підписання Акту приймання-передачі Продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картон азбестовий КАОН-1 3мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Картон азбестовий КАОН-1 4мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Шнур азбестовий ШАОН 38мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
36.2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АГІ 10х10мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
24.8 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АГІ 6х6мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
12.32 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АГІ 20х20мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АПР-31 25х25мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 12х12мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
58.6 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 13х13мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
51.6 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 14х14мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
40.6 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 4х4мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
27.7 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 5х5мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 6х6мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
57.4 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 8х8мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
51.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Тканина азбестова АТ- 4, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
378.9 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 10х10мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
77.15 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Набивка АФТ 19х19мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
9 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Картон азбестовий КАОН-1 5мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
1190 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Шнур азбестовий ШАОН 3мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Стрічка гальмівна ЕМ-1 6х90, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації)
Кількість
8 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Оскарження: 22.06.2021 15:38 - 03.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Оскарження: 22.06.2021 15:38 - 03.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
235 672.60 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
235 672.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.06.2021 15:38
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
ПП "ДНІПРОТЕХНОПЛЮС"
Оскарження: 30.06.2021 15:27 - 11.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21854864
-
Контактна особа:
Гайдук Юрій Миколайович +380965201122 21854864tp@gmail.com
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАЙКАЛЬСЬКА будинок 12А
Оскарження: 30.06.2021 15:27 - 11.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
286 656.90 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
286 656.90 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.06.2021 15:27
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РТІ УКРАЇНА"
Оскарження: 06.07.2021 10:40 - 17.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032930
-
Контактна особа:
Малюта Сергій 380672362235 VLADIMIR@RTI-GROUP.COM.UA https://rti-group.prom.ua/
-
Адреса:
Україна, 21034, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ МАКСИМА ШИМКА, будинок 54
Оскарження: 06.07.2021 10:40 - 17.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
308 974.55 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 974.55 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.07.2021 10:40
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0