• Відкриті торги
  • КЕП

Азботехнічна продукція

Оголошено тендер

578 058.83 UAH
Номер: 2c8bc0e825a943ad877b8d32bc33cae1
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-07-007161-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 578 058.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Азботехнічна продукція
Примітки: ВгТЕС
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 07.12.2020 13:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума578 058.83 UAH