-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1 - відвід, втулка під фланець, фланець під буртову втулку, труба, сідельце універсальне з фланцевим відводом; Лот 2 - фланець стальний плаский; Лот 3 - труба, відвід, ущільнювальне кільце
Тендер Prozorro UA-2021-05-24-013589-b
Завершена
656 677.37
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 45.70 UAH
мін. крок: 0% або 45.70 UAH
Номер:
2cdd0c3c439d47d5ae51109044a7a59f
Внутрішній номер закупівлі:
10018807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-24-013589-b
Замовник:
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДЖЕРЕЛО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152618
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, місто Волочиськ, вулиця Уральських танкістів, будинок 36, А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жигайло Іван Миколайович +380384536829 djerelo_vol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
656 677.37 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.05.2021 16:33 - 30.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2021 16:33 - 09.06.2021 18:00
Аукціон:
10.06.2021 11:47 - 10.06.2021 12:32
Період кваліфікації:
10.06.2021 12:32 - 17.06.2021 11:04
Період завантаження договору:
16.06.2021 17:38 - 06.07.2021 17:38
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴590 125.90 відвід, втулка під фланець, фланець під буртову втулку, труба, сідельце універсальне з фланцевим відводом
- Лот №2 ₴9 139.96 фланець стальний плаский
- Лот №3 ₴57 411.51 труба, відвід, ущільнювальне кільце