-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот 1 - відвід, втулка під фланець, фланець під буртову втулку, труба, сідельце універсальне з фланцевим відводом; Лот 2 - фланець стальний плаский; Лот 3 - труба, відвід, ущільнювальне кільце
Оголошено тендер
656 677.37
UAH
Номер:
97ab03d42b7448598c4dd1e5c96a3a6c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-24-014050-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДЖЕРЕЛО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152618
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, місто Волочиськ, вулиця Уральських танкістів, будинок 36, А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДЖЕРЕЛО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152618
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, місто Волочиськ, вулиця Уральських танкістів, будинок 36, А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
656 677.37 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лот 1 - відвід, втулка під фланець, фланець під буртову втулку, труба, сідельце універсальне з фланцевим відводом; Лот 2 - фланець стальний плаский; Лот 3 - труба, відвід, ущільнювальне кільце
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням тендерного комітету 24.05.2021 року
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.05.2021 16:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума599 265.86 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума57 411.51 UAH