-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний середній ремонт автомобільної дороги О180203 Володимирець - Красносілля - Малі Телковичі на ділянці км 13+000 - км 19+400
Тендер Prozorro UA-2021-05-18-006054-c
Завершена
73 016 392.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365 081.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 365 081.96 UAH
Період оскарження:
18.05.2021 17:16 - 15.06.2021 00:00
Нічого не знайдено.