-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів за кодом CPV за ДК 021:2015: 79950000-8 (Організація та проведення «Туристичного конгресу з ділового туризму «Global MICE Congress Kyiv 2021» із залученням вітчизняних та іноземних фахівців)
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-002470-b
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
01.03.2021 13:05 - 13.03.2021 00:00
Нічого не знайдено.