• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів за кодом CPV за ДК 021:2015: 79950000-8 (Організація та проведення «Туристичного конгресу з ділового туризму «Global MICE Congress Kyiv 2021» із залученням вітчизняних та іноземних фахівців)

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: 6f42079820654eecbf4e3e9e0ba47910
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-02-015619-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів за кодом CPV за ДК 021:2015: 79950000-8 (Організація та проведення «Туристичного конгресу з ділового туризму «Global MICE Congress Kyiv 2021» із залученням вітчизняних та іноземних фахівців)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 02.02.2021 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH