-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на вантажні автомобілі з підіймальними платформами та вантажопідйомністю не менше 2,4 т. (16 од.) та 5,5 т. (6 од.) з пробігом
Тендер Prozorro UA-2020-09-08-009069-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна. Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22.
Торги не відбулися
35 822 101.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 179 110.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 179 110.51 UAH
Період оскарження:
08.09.2020 16:46 - 25.10.2020 01:00
Нічого не знайдено.