-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на вантажні автомобілі з підіймальними платформами та вантажопідйомністю не менше 2,4 т. (16 од.) та 5,5 т. (6 од.) з пробігом
Оголошено тендер
35 822 101.00
UAH
Номер:
0f9520e0214847c7b337b421c517c649
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-08-002614-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
35 822 101.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги фінансового лізингу на вантажні автомобілі з підіймальними платформами та вантажопідйомністю не менше 2,4 т. (16 од.) та 5,5 т. (6 од.) з пробігом
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
Дата опублікування:
08.09.2020 10:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 822 101.00 UAH