-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи харчоблоку ЛСЗШ східних мов та східних бойових мистецтв "Будокан" з поглибленим вивченням іноземних мов на вул. В. Шухевича, 2
Тендер Prozorro UA-2020-04-30-000867-c
Завершена
7 605 352.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 802.68 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 802.68 UAH
Період оскарження:
30.04.2020 18:30 - 13.05.2020 00:00
Нічого не знайдено.