-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (послуги з камерної дезінфекції м’якого інвентарю)
Тендер Prozorro UA-2020-04-27-001350-b
Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону; Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Торги не відбулися
48 852.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 244.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 244.26 UAH
Період оскарження:
27.04.2020 14:03 - 09.05.2020 00:00
Нічого не знайдено.