-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з камерної дезінфекції м’якого інвентарю
Оголошено тендер
48 852.00
UAH
Номер:
9d7bc05a107649d4a3eee25a78efa23b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-27-002364-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
Очікувана вартість:
48 852.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з камерної дезінфекції м’якого інвентарю
Примітки:
Категорія замовника: органи місцевого самоврядування, зазначені в п.1 частини першої статті 2 Закону;
Місцезнаходження: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.04.2020 13:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума48 852.00 UAH