-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Проведення енергетичних аудитів будівель соціальної сфери Житомирської обласної ради з виготовленням енергетичних сертифікатів)
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-004018-c
Торги відмінено
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період оскарження:
17.04.2020 20:55 - 04.05.2020 00:00
Нічого не знайдено.