-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Вимірювальні комплекси)
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-003551-a
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2020-03-18-007977-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Вимірювальні комплекси». Джерело фінансування: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
Завершена
4 236 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 364.00 UAH
мін. крок: 1% або 42 364.00 UAH
Період оскарження:
17.04.2020 13:53 - 22.05.2020 00:00
Нічого не знайдено.