-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Тур’ї Ремети Перечинського району - будівництво»
Тендер Prozorro UA-2020-03-04-001451-a
Співфінансування коштів Державного бюджету (90%) та місцевих бюджетів (10%)
Торги не відбулися
8 935 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 675.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 675.60 UAH
Період оскарження:
04.03.2020 11:28 - 15.03.2020 00:00
Нічого не знайдено.