• Відкриті торги
  • КЕП

«Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Тур’ї Ремети Перечинського району - будівництво»

Оголошено тендер

8 935 120.00 UAH
Номер: 5ebfe5b4e1b14902872c88f308bdbf29
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-03-009570-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "ТУР'Я-РЕМЕТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПЕРЕЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: Тур'я-Реметівська сільська рада Перечинського району Закарпатської області
Очікувана вартість: 8 935 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Тур’ї Ремети Перечинського району - будівництво»
Примітки: Співфінансування коштів Державного бюджету (90%) та місцевих бюджетів (10%)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 03.03.2020 15:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума8 041 608.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума893 512.00 UAH