-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району. Коригування
Тендер Prozorro UA-2019-12-11-002802-b
Джерело фінансування - кошти державних та місцевих бюджетів
Торги відмінено
80 351 484.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 80 351.48 UAH
мін. крок: 0.1% або 80 351.48 UAH
Період оскарження:
11.12.2019 15:06 - 23.12.2019 00:00
Нічого не знайдено.