-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення систем пожежної сигналізації (система пожежної сигналізації, систему передачі тривожних сповіщень, оповіщень про пожежу та управління евакуацією людей по дошкільному навчальному закладів "Теремки")
Тендер Prozorro UA-2019-07-11-000101-c
Встановлення систем пожежної сигналізації (система пожежної сигналізації, систему передачі тривожних сповіщень, оповіщень про пожежу та управління евакуацією людей по дошкільному навчальному закладів "Теремки")
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Період оскарження:
11.07.2019 09:55 - 17.08.2019 00:00
Скарга
Виконана замовником
Скарга в АМКУ
Номер:
5d685a5296884f3ca18382a9b3ba6017
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-07-11-000101-c.b2
Назва:
Скарга в АМКУ
Скарга:
Оскарження дискримінаційних вимог тендерноі документації
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга 19.07.19.pdf 19.07.2019 17:00
- Платіжне дорученн 19.07.19.pdf 19.07.2019 17:00
- Рішення від 24.07.2019 № 9963 (+лист Замовнику).pdf 25.07.2019 14:45
- Інформація про резолютивну частину рішення від 06.08.2019 № 10755.pdf 07.08.2019 17:31
- Рішення від 06.08.2019 № 10755.pdf 12.08.2019 11:22
Дата прийняття скарги до розгляду:
19.07.2019 17:00
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
12.08.2019 11:23
Дата виконання рішення Замовником:
13.08.2019 13:07
Коментар замовника щодо усунення порушень:
рішення постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з рогляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 06.08.2019 № 10755-р/пк-пз виконано
Вимога
Вирішена
Щодо усунення дискримінаційних вимог
Номер:
b4298c9e496f49ab9f2fde636008e089
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-07-11-000101-c.b1
Назва:
Щодо усунення дискримінаційних вимог
Вимога:
Відповідно до вимог ТД, у складі ТП необхідно надати підтвердження виконання не менше 2 аналогічних договорів з державними установами. Однак, ст. 16 передбачає надання АНАЛОГІЧНОГО ДОГОВОРУ - тобто одного договору. Також не зрозуміло, чому саме аналогічний договір має бути укладено з державною установою? Чим відрізняється виконання аналогічних робіт у державному закладі освіти від приватного? Якою нормою Закону керується Замовник, вимагаючи підтвердження досвіду саме з державною установою, якщо ст. 13 Конституції передбачає, що усі суб'єкти права власності рівні перед законом. Враховуючи вищевказане, вимагаємо внести зміни в тендерну документацію та виключити вимогу щодо двох аналогічних договорів з державними установами.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
15.07.2019 18:34
Вирішення:
Щодо вимоги надання двох аналогічних договорів внесено зміни.
Підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів з державними організаціями, які також є Замовниками, підтверджує наявність в учасника досвіду роботи у бюджетній сфері, а отже і знання та дотримання вимог бюджетного законодавства та специфіки виконання умов таких договорів, в тому числі умов оплати.
Статус вимоги:
Задоволено