-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з обстеження водних об'єктів у Криничанському та Верхньодніпровському районах Дніпропетровської області та встановлення їх технічних параметрів та гідрологічних характеристик з веденням інтерактивної карти та складанням реєстру водних об’єктів
Тендер Prozorro UA-2019-03-14-001489-a
Завершена
9 954 253.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 771.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 49 771.26 UAH
Період оскарження:
14.03.2019 12:07 - 11.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.