-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (ДК 021:2015 34350000-5)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-010938-a
ПДВ за нульовою ставкою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану” від 02.03.2022 No 178, операції з постачання товарів для заправки (дозаправки) або забезпечення транспорту Державної служби України з надзвичайних ситуацій обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою.
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
156 484.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
14.08.2026 17:21 - 19.08.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ Поліпартс:
03.09.2026 19:25 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ "Сервісно-техніч...:
04.09.2026 09:23 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ "АВТОШИНИ-ПРОЗОР...:
04.09.2026 09:52 - 10.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.